Vikarie

Information för dig som är vikarie i Lilla Edets kommun.

I Lilla Edets kommun använder vi oss av Time Care Pool som vikarierekryteringssystem.

Sektor socialtjänst

Kontaktpersoner för rekrytering av vikarier inom sektor socialtjänst:

Lena Andersson, telefon: 0520-42 28 38
Jessica Andersson, telefon: 0520-65 97 78
Linda Huhtala, telefon: 0520-65 98 20
Berith Karlsson, telefon: 0520-65 97 84
Linda Larsen, telefon: 0520-65 96 26

E-post: rekryteringsenheten@lillaedet.se

Öppettider
Våra öppettider är vardagar 6.45-16, lunchstängt mellan 12-12.30.

Besöksadress
Kommunhuset, Järnvägsgatan 12, 463 30 Lilla Edet.

Kök

Anethe Johansson, kostchef, telefon: 0520-65 97 10, e-post:anethe.johansson@lillaedet.se

Städenheten

Rekrytering Robert Svan, telefon: 0520-65 97 44, e-post: robert.svan@lillaedet.se

Beställare Amra Cukur, e-post: amra.cukur@lillaedet.se och Carina Holm, e-post: carina.holm@lillaedet.se, telefon: 073-026 15 18.

Sektor bildning

Kontaktpersoner för rekrytering av vikarier inom sektor bildning:

Fuxernaskolan

Ewa Abrahamsson, skoladministratör, telefon: 0520-65 97 40, e-post: ewa.abrahamsson@lillaedet.se

Ryrsjöskolan och grundsärskolan

Veronika Johansson, skoladministratör, telefon: 0520-65 95 60, e-post: veronika.johansson@lillaedet.se

Tingbergsskolan

Malin Graff Fagerlund, skoladministratör, telefon: 0520-65 97 30, e-post: malin.grafffagerlund@lillaedet.se

Strömsskolan

Tuija Cronholm, skoladministratör, telefon: 0520-65 97 31, e-post: tuija.cronholm@lilladet.se

Förskolor

Sofia Johansson vik. administratör, telefon: 0520-659630, e-post: sofia.johansson@lillaedet.se

Linda Schüberg vik. samordnare, telefon: 0520-65 99 48, e-post: linda.schuberg@lillaedet.se

Senast uppdaterad:

Hjälpte innehållet på den här sidan dig?